МММК

ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ "ПДТУ"

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Святкування Дня студента у МММК

          15 листопада актовий зал коледжу зібрав студентів та викладачів на святковому заході, присвяченому Дню студентів. У першій, офіційній частині, присутніх привітав голова навчального закладу Степанов В.В. Також восени МММК святкує свій День народження, цього року йому виповнилося 52 роки, тому у цей день коледж святкував подвійне свято. За ініціативою директора до свята Студрада організувала фотовиставку «Я – першокурсник». Також провела фотовиставку «Я люблю МММК» та конкурс логотипів. Переможці та усі учасники отримали подяки і солодкі призи від директора коледжу та лідера Студради Шабанової К.

         У другій частині заходу глядачів чекала конкурсно-розважальна програма «Хто зверху?». Команди хлопців та дівчат – представників усіх відділень коледжу – у веселих конкурсах змагалися за звання кращих студентів. За  рішенням журі, яке очолила Бутко О.О., перемогла дружба. Юнаків та дівчат чекали солодкі призи від відділень та бурні оплески від глядачів. За традицією учасники творчих колективів студклубу порадували глядачів яскравими та веселими  номерами.

         Як і належить, День студента був цікавим, запальним і радісним. Зі святом, шановні друзі! Успіхів і незабутнього студентського життя!

 8T4uhMXfJ4MG0hHDrlsAmAC-T4b2o6Bd4nPSHq5jBMPEoODnMoFFcNwQtW5IeHsZvcoyPy7-p2qy0VkpzCohYNMs