МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
телефон 22-10-16 (центр ЄДЕБО)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-10-15 (профком)
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Студентська науково-практична конференція “Наука – перші кроки”. Секція “Математика”

Цьогорічна студентська науково-практична конференція «НАУКА – ПЕРШІ КРОКИ» в напрямі програмування та математика проходить в два етапи.

Перши етап – засідання секції «Математика», відбувся 20.12.2017 р.

Почесним гостем та членом журі секції «Математика» був запрошений завідувач кафедри вищої та прикладної математики ДВНЗ “ПДТУ” Холькін О.М.

  • Студенти цього року порадували різноманітністю дослідницьких робіт, а саме:
  • Ольховиков Дмитро Стефанович (ПЗ-15) –тема «Математика в мобільній розробці», керівник Кривошеєва Олена Миколаївна
  • Куберський Тихон Андрійович (ПЗ-16/1) – тема «Математичне програмування», керівник Дудник Галина Іванівна
  • Полонський Віктор Романович та Козловська Кристина Сергіївна (ДВ-16) – тема «Математика у моїй майбутній професії металурга», керівник Афанасенко Наталя Василівна
  • Курочкін Данило Юрійович (РС-17) – тема «Прикладна математика в експлуатаційній роботі залізних доріг», керівник Солнцева Світлана Олексіїна
  • Манік Олег Олександрович та Лакомкін Леонід Герхардович (ТО-17) – тема «Незвичайна математика у формулах та фігурах», керівник Ількевич Валентина Олександрівна
  • Борисова Олена Вадимівна та Радько Андрій В’ячеславович (ТО-17) – тема «Математика в живій природі», керівник Ількевич Валентина Олександрівна
  • Біломеря Ярослав  Миколайович та Павлов Дмитро Олексійович (ОП-16) – тема «Математика у моїй майбутній професії диспетчера перевезень на залізничному транспорті», керівник Афанасенко Наталя Василівна і Калiнiна Катерина Геннадiіївна

Після довгих дебатів членів жюрі місця в секції «Математика» були розподілені наступним чином:

1 місце –

1) Полонський Віктор Романович, Козловська Кристина Сергіївна
2) Біломеря Ярослав  Миколайович, Павлов Дмитро Олексійович

2 місце –

1) Ольховиков Дмитро Стефанович
2) Манік Олег Олександрович, Лакомкін Леонід Герхардович
3) Курочкін Данило Юрійович

3 місце –

1) Борисова Олена Вадимівна, Радько Андрій В’ячеславович
2) Куберський Тихін Андрійович

Всі доповідачі отримали подяки за активну участь в конференції.

МОЛОДЦІ!!!

IMG_3656 IMG_3658 IMG_3664 IMG_3683IMG_3802