МММК

ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ "ПДТУ"

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Спортивне життя

     Навчальну, фізкультурно-оздоровчу і спортивно-масову роботу в Маріупольському механіко-металургійному коледжі здійснюють 3 кваліфікованих викладачів:

ФедотенкоФедотенко Світлана Іванівна – керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 27 років. В коледжі працює з 2012 року. Світлана Іванівна нагороджена дипломами, подяками, грамотами Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу і Приазовського державного технічного  університету.

Лузанова

Лузанова Вікторія Олександрівна – заступник голови циклової комісії соціально-природничих дисциплін і фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 26 років. В коледжі працює з 1994 року. Вікторія Олександрівна нагороджена подяками Приазовського державного технічного  університету, Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, грамотами Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради.

УдачинаУдачина Людмила Анатоліївна – викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 36 років. В коледжі працює з 2004 року. Людмила Анатоліївна нагороджена дипломами, грамотами, подяками Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Ради директорів вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації Донецької області, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу.

            Для популяризації здорового способу життя, підвищення рівня фізичної активності студентів у коледжі проводяться традиційні фізкультурно-оздоровчі і спортивно-масові заходи:

  • – Урочисте відкриття Спартакіади МММК (вересень); 
  • – Спортивно-патріотичне свято до Дня Збройних Сил України «Сьогодні ми – солдати!» (грудень);
  • – «День здоров’я» (травень);
  • – Змагання у залік Спартакіади МММК з шахів, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, футболу; 
  • – Протягом навчального року працюють спортивні секції із шахів, баскетболу, волейболу, настільного тенісу.

4Збірні команди коледжу з видів спорту беруть участь у Спартакіаді міста Маріуполя серед команд ЗВО 1-2 рівня акредитації.  Наші студенти показують високі спортивні результати, стають переможцями і призерами з легкої атлетики, шахів, настільного тенісу, баскетболу, волейболу, футболу, кульової стрільби, гідно продовжують славетні спортивні традиції нашого коледжу. У загальному заліку Спартакіади міста Маріуполя у 2018-2019 навчальному році серед 9 команд ЗВО 1-2 рівня акредитації наш коледж виборов 1 місце!

6785

9

Наші студенти беруть участь у науково-практичних конференціях коледжу, регіональних конференціях ПДТУ,  а також у регіональній студентській науково-практичній конференції «Очима молоді разом до здорового майбутнього»: студенти МММК проводять соціологічні дослідження про здоровий спосіб життя, вивчають спортивні бази нашого міста,  знімають відеокліпи і монтують відеофільми.

1011

IMG_20190530_100300IMG_20190530_100325

  

Якщо Ви бажаєте навчатися в нашому коледжі і брати участь у різноманітних заходах, то ми на Вас  чекаємо з нетерпінням – ласкаво запрошуємо до МММК!