МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

кабінет 214 (директор коледжу)
кабінет 104 (приймальна комісія)
кабінет 203 (відділ кадрів)
кабінет 212 (відповідальний секретар)
кабінет 216 (диспетчерська)
кабінет 207 (профком)
87505, м.Маріуполь
вул. Я.Гугеля, 10

Спортивне життя

             Навчальну, фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу в Маріупольському механіко-металургійному коледжі здійснюють 3 кваліфікованих викладача:

Sveta.(1)

Федотенко Світлана Іванівна – керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст 1 категорії, педагогічний стаж – 25 років. В коледжі працює з 2012 року. Світлана Іванівна нагороджена дипломами, подяками, грамотами Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу і Приазовського державного технічного  університету.

    

_1 Портрет Удачина Л.А.

Удачина Людмила Анатоліївна – викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 34 роки. В коледжі працює з 2004 року. Людмила Анатоліївна нагороджена дипломами, грамотами, подяками Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Ради директорів вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації Донецької області, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Лузанова Вікторія Олександрівна – заступник голови циклової комісії соціально-природничих дисциплін і фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 24 роки. В коледжі працює з 1994 року, нагороджена подяками ПДТУ, Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, грамотами Управління з фізичної культури і спорту міської ради, машинобудівного коледжу за наукове керівництво і підготовку студентів до участі в регіональних студентських науково-практичних конференціях.

             Для популяризації здорового способу життя, підвищення рівня фізичної активності студенти приймають активну участь у традиційних фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходах у коледжі:

DSCN1640DSCN1745

  • – Урочисте відкриття Спартакіади МММК (вересень); 
  • – Спортивно-патріотичне свято до Дня Збройних Сил України «Сьогодні ми –      
  •    солдати!» (грудень);
  • – «День здоров’я» (травень) .

DSCN1955IMG_2219

         Протягом навчального року працюють спортивні секції з шахів, баскетболу, волейболу, настільного тенісу.  Збірні команди коледжу з видів спорту приймають участь у Спартакіаді міста Маріуполя серед команд ВНЗ 1-2 рівня акредитації.  Наші студенти показують високі спортивні результати, стають переможцями і призерами з легкої атлетики, шахів, баскетболу, волейболу, футболу, кульової стрільби, достойно продовжують славетні спортивні традиції нашого коледжу. У загальному заліку Спартакіади міста Маріуполя у 2016-2017 навчальному році серед 9 команд ВНЗ 1-2 рівня акредитації наш коледж виборов 1 місце!

DSC_0716DSC_0664

           Студенти коледжу із захопленням приймають участь і в міських заходах: спортивно-розважальному шоу «Студентська феєрія» в рамках фестивалю студентської молоді «Студентства прекрасна пора», легкоатлетичних естафетах, районних змаганнях серед допризовної молоді, змаганнях Сенату Приазовського державного технічного університету.

IMG_7859DSC_0620

             Наші студенти показують високі результати в науково-практичних конференціях коледжу, регіональних конференціях ПДТУ,  а також в регіональній студентській науково-практичній конференції «Очима молоді разом до здорового майбутнього» серед вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації: студенти МММК проводять соціологічні дослідження про здоровий спосіб життя, вивчають спортивні бази нашого міста, знімають відеокліпи і монтують відеофільми.DSCN1960DSCN2080

  • Якщо Ви бажаєте навчатися в нашому коледжі
  • і приймати участь у різноманітних заходах,
  • то ми на Вас  чекаємо з нетерпінням –
  • ласкаво запрошуємо до МММК!