МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
телефон 22-10-16 (центр ЄДЕБО)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-10-15 (профком)
факс 0629222380
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Спортивне життя

             Навчальну, фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу в Маріупольському механіко-металургійному коледжі здійснюють 3 кваліфікованих викладача:

Sveta.(1)

Федотенко Світлана Іванівна – керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст 1 категорії, педагогічний стаж – 25 років. В коледжі працює з 2012 року. Світлана Іванівна нагороджена дипломами, подяками, грамотами Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу і Приазовського державного технічного  університету.

    

_1 Портрет Удачина Л.А.

Удачина Людмила Анатоліївна – викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 34 роки. В коледжі працює з 2004 року. Людмила Анатоліївна нагороджена дипломами, грамотами, подяками Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, Ради директорів вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації Донецької області, Управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради, Управління освіти Маріупольської міської ради, адміністрацією Маріупольського механіко-металургійного коледжу.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Лузанова Вікторія Олександрівна – заступник голови циклової комісії соціально-природничих дисциплін і фізичного виховання, викладач фізичної культури і фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 24 роки. В коледжі працює з 1994 року, нагороджена подяками ПДТУ, Донецького обласного управління з фізичного виховання і спорту МОН України, грамотами Управління з фізичної культури і спорту міської ради, машинобудівного коледжу за наукове керівництво і підготовку студентів до участі в регіональних студентських науково-практичних конференціях.

             Для популяризації здорового способу життя, підвищення рівня фізичної активності студенти приймають активну участь у традиційних фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходах у коледжі:

DSCN1640DSCN1745

  • – Урочисте відкриття Спартакіади МММК (вересень); 
  • – Спортивно-патріотичне свято до Дня Збройних Сил України «Сьогодні ми –      
  •    солдати!» (грудень);
  • – «День здоров’я» (травень) .

DSCN1955IMG_2219

         Протягом навчального року працюють спортивні секції з шахів, баскетболу, волейболу, настільного тенісу.  Збірні команди коледжу з видів спорту приймають участь у Спартакіаді міста Маріуполя серед команд ВНЗ 1-2 рівня акредитації.  Наші студенти показують високі спортивні результати, стають переможцями і призерами з легкої атлетики, шахів, баскетболу, волейболу, футболу, кульової стрільби, достойно продовжують славетні спортивні традиції нашого коледжу. У загальному заліку Спартакіади міста Маріуполя у 2016-2017 навчальному році серед 9 команд ВНЗ 1-2 рівня акредитації наш коледж виборов 1 місце!

DSC_0716DSC_0664

           Студенти коледжу із захопленням приймають участь і в міських заходах: спортивно-розважальному шоу «Студентська феєрія» в рамках фестивалю студентської молоді «Студентства прекрасна пора», легкоатлетичних естафетах, районних змаганнях серед допризовної молоді, змаганнях Сенату Приазовського державного технічного університету.

IMG_7859DSC_0620

             Наші студенти показують високі результати в науково-практичних конференціях коледжу, регіональних конференціях ПДТУ,  а також в регіональній студентській науково-практичній конференції «Очима молоді разом до здорового майбутнього» серед вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації: студенти МММК проводять соціологічні дослідження про здоровий спосіб життя, вивчають спортивні бази нашого міста, знімають відеокліпи і монтують відеофільми.DSCN1960DSCN2080

  • Якщо Ви бажаєте навчатися в нашому коледжі
  • і приймати участь у різноманітних заходах,
  • то ми на Вас  чекаємо з нетерпінням –
  • ласкаво запрошуємо до МММК!