МММК

ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ "ПДТУ"

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Наукова робота

Корисні посилання:

Положення про порядок проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції “Траспортні технології з погляду сучасної молоді”

Збірник тез обласної науково-практичної конференції

Положеня про порядок проведення Обласної наково-практичної конференції студентів та викладачів

Положення про порядок проведення Міжрегіонального конкурсу творчих проектів

План роботи Ради наукового студенстського товариства 

Положення про наукове студентське товариство

Відеоролік науково-дослідницької діяльності студентів

        Науково-дослідна робота студентів у Маріупольському механіко-металургійному коледжі є невід’ємною складовою частиною навчання і підготовки кваліфікованих молодших спеціалістів, здатних самостійно вирішувати професійні, наукові та технічні завдання.

2 механики конференция 2014

IMG_6709_2

DSCN785711

20161222_125927       20161222_143509

P1020568

             З перших днів навчання у коледжі нашим студентам відкритий світ науки, студентської творчості, фізичної культури і спорту.

             Науково-дослідницька робота дозволяє підвищити інтерес до дисципліни, що вивчається, сприяє більш глибокому її засвоєнню, допомагає мобілізувати творчі здібності, розвинути самостійність і активність студентів, сформувати здатність робити правильні висновки і приймати правильні рішення в конкретній ситуації, стати учасником суспільно значимої діяльності, розкрити свій творчий потенціал у проектному, дослідницькому, науковому та спортивному житті не тільки коледжу, а й міста.

       Щорічно за результатами науково-дослідної діяльності студентів у коледжі проводиться студентська науково-практична конференція «Наука – перші кроки». Конференцію «Наука – перші кроки» організовують та проводять відповідно до «Положення про наукове студентське товариство в Маріупольському механіко-металургійному коледжі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»».

Напрями конференції:

  • – філологічні дисципліни
  • – соціально-природничі дисципліни і фізичне виховання
  • – програмування і математика
  • – іноземна мова
  • – економічні дисципліни
  • – металургійні дисципліни
  • – механічні дисципліни
  • – енергетичні дисципліни
  • – транспортні дисципліни

        Найбільш успішні студенти у подальшому беруть участь в   Регіональних та Всеукраїнській конференціях: «Енергетика, енергоресурсозбереження та екологія» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»,  «Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи» та «Нобелевські читання» Маріупольського електромеханічного коледжу, «Металообробка та ремонт машин» Маріупольського машинобудівного коледжу ДВНЗ «ПДТУ», «Перспектива» ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж», «Шлях у майбутнє», «Територія здоров’я», «Актуальні проблеми математичних наук» тощо.

Шановні студенти!

              Ваша науково-дослідницька діяльність є ознакою розвитку культурних і творчих традицій у студентському колективі коледжу, має велике значення для процвітання студентства, підвищення престижу нашого навчального закладу та іміджу Вашої майбутньої професії.

          Висловлюємо свою вдячність за Вашу плідну працю та бажаємо подальшого процвітання і перемог!

                Ви – надійне майбутнє нашої країни!