МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

кабінет 214 (директор коледжу)
кабінет 104 (приймальна комісія)
кабінет 203 (відділ кадрів)
кабінет 212 (відповідальний секретар)
кабінет 216 (диспетчерська)
кабінет 207 (профком)
87505, м.Маріуполь
вул. Я.Гугеля, 10

Наукова робота

     

        Науково-дослідна робота студентів у Маріупольському механіко-металургійному коледжі є невід’ємною складовою частиною навчання і підготовки кваліфікованих молодших спеціалістів, здатних самостійно вирішувати професійні, наукові та технічні завдання.

2 механики конференция 2014

IMG_6709_2

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN785711

20161222_125927       20161222_143509

P1020568

 

             З перших днів навчання у коледжі нашим студентам відкритий світ науки, студентської творчості, фізичної культури і спорту.

             Науково-дослідницька робота дозволяє підвищити інтерес до дисципліни, що вивчається, сприяє більш глибокому її засвоєнню, допомагає мобілізувати творчі здібності, розвинути самостійність і активність студентів, сформувати здатність робити правильні висновки і приймати правильні рішення в конкретній ситуації, стати учасником суспільно значимої діяльності, розкрити свій творчий потенціал у проектному, дослідницькому, науковому та спортивному житті не тільки коледжу, а й міста.

       Щорічно за результатами науково-дослідної діяльності студентів у коледжі проводиться студентська науково-практична конференція «Наука – перші кроки». Конференцію «Наука – перші кроки» організовують та проводять відповідно до «Положення про наукове студентське товариство в Маріупольському механіко-металургійному коледжі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»».

Напрями конференції:

  • – філологічні дисципліни
  • – соціально-природничі дисципліни і фізичне виховання
  • – програмування і математика
  • – іноземна мова
  • – економічні дисципліни
  • – металургійні дисципліни
  • – механічні дисципліни
  • – енергетичні дисципліни
  • – транспортні дисципліни

        Найбільш успішні студенти у подальшому беруть участь в   Регіональних та Всеукраїнській конференціях: «Енергетика, енергоресурсозбереження та екологія» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»,  «Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи» та «Нобелевські читання» Маріупольського електромеханічного коледжу, «Металообробка та ремонт машин» Маріупольського машинобудівного коледжу ДВНЗ «ПДТУ», «Перспектива» ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж», «Шлях у майбутнє», «Територія здоров’я», «Актуальні проблеми математичних наук» тощо.

Шановні студенти!

              Ваша науково-дослідницька діяльність є ознакою розвитку культурних і творчих традицій у студентському колективі коледжу, має велике значення для процвітання студентства, підвищення престижу нашого навчального закладу та іміджу Вашої майбутньої професії.

          Висловлюємо свою вдячність за Вашу плідну працю та бажаємо подальшого процвітання і перемог!

                Ви – надійне майбутнє нашої країни!

Корисні посилання:

Положення про наукове студентське товариство

Відеоролік науково-дослідницької діяльності студентів

План Ради наукового студентського товариства на 2018-2019 навчальний рік