МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

кабінет 214 (директор коледжу)
кабінет 104 (приймальна комісія)
кабінет 203 (відділ кадрів)
кабінет 212 (відповідальний секретар)
кабінет 216 (диспетчерська)
кабінет 207 (профком)
87505, м.Маріуполь
вул. Я.Гугеля, 10

Бібліотека

Бібліотека є структурним підрозділом Маріупольського механіко-металургійного коледжу, що забезпечує інформаційно-бібліографічне забезпечення навчального процесу, виховних заходів. Бібліотечне обслуговування здійснюється в таких структурних підрозділах – абонемент і читальна зала. Відомості про наявність літератури можна отримати, користуючись алфавітним і систематичним каталогами в традиційній картковій формі.

Користувачі бібліотеки – це студенти, викладачі, співробітники коледжу.

В основі профілю бібліотеки лежать такі напрямки: Педагогіка. Психологія. Економіка. Природні науки. Технічна література. Художня література.

Запорукою успішної роботи бібліотеки є книжковий фонд – 85350 тисяч книг, формування якого ведеться відповідно до профілю коледжу, освітніми професійними програмами. Рекомендована в програмах навчальна література, наявна в бібліотечному фонді, дозволяє повноцінно проводити навчальні заняття.

На абонементі для студентів і викладачів надається комп’ютер з доступом в ІНТЕРНЕТ.

В читальній залі бібліотеки проводяться літературно-поетичні зустрічі з поетами нашого міста, які своєю творчістю прославляють його.

Поезія – це дивовижна річ. Вона змушує нашу молодь по-новому дивитися на світ. Поезія підносить нас над світом повсякденності, буденності, збагачуючи духовно. Вона допомагає нам бути добрішими, рішучими, ніжними, мужніми. Тому не випадково, що поезія – це частина нашого життя.

Постійні гості нашої бібліотеки: – члени громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Побратим» комбінату «Азовсталь» і «Долг» комбінату «Ілліча», випускники нашого коледжу.

На сьогоднішній день штат бібліотеки – 2 бібліотекаря: Завідуюча бібліотекою Ганіхіна Зінаїда Григорівна і бібліотекар Правосудова Ірина Костянтинівна.

Ганіхіна Зінаїда Григорівна працює в бібліотеці з 4 лютого 1975 року. Закінчила Харківський інститут культури.

Правосудова Ірина Костянтинівна в бібліотеку прийшла в листопаді 2008 року. Закінчила Костромське культурно-освітнє училище. Бібліотечний стаж понад 30 років.

Настають зміни. Змінюється напрямок роботи бібліотеки, змінюються вимоги до роботи. Але ми впораємося з усіма завданнями, поставленими перед нами.

DSC_0069 IMG_2761

IMG_4627 IMG_4635

IMG_4658 IMG_4740