МММК

ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ "ПДТУ"

телефон 22-12-61 (директор коледжу)
телефон 22-23-80 (секретар директора)
телефон 22-24-79 (приймальна комісія)
87505
м.Маріуполь
вул.Гугеля, 10

Бібліотека

Бібліотека є структурним підрозділом Маріупольського механіко-металургійного коледжу, що забезпечує інформаційно-бібліографічне забезпечення навчального процесу, виховних заходів. Бібліотечне обслуговування здійснюється в таких структурних підрозділах – абонемент і читальна зала. Відомості про наявність літератури можна отримати, користуючись алфавітним і систематичним каталогами в традиційній картковій формі.

Користувачі бібліотеки – це студенти, викладачі, співробітники коледжу.

В основі профілю бібліотеки лежать такі напрямки: Педагогіка. Психологія. Економіка. Природні науки. Технічна література. Художня література.

Запорукою успішної роботи бібліотеки є книжковий фонд – 85350 тисяч книг, формування якого ведеться відповідно до профілю коледжу, освітніми професійними програмами. Рекомендована в програмах навчальна література, наявна в бібліотечному фонді, дозволяє повноцінно проводити навчальні заняття.

На абонементі для студентів і викладачів надається комп’ютер з доступом в ІНТЕРНЕТ.

В читальній залі бібліотеки проводяться літературно-поетичні зустрічі з поетами нашого міста, які своєю творчістю прославляють його.

Поезія – це дивовижна річ. Вона змушує нашу молодь по-новому дивитися на світ. Поезія підносить нас над світом повсякденності, буденності, збагачуючи духовно. Вона допомагає нам бути добрішими, рішучими, ніжними, мужніми. Тому не випадково, що поезія – це частина нашого життя.

Постійні гості нашої бібліотеки: – члени громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Побратим» комбінату «Азовсталь» і «Долг» комбінату «Ілліча», випускники нашого коледжу.

На сьогоднішній день штат бібліотеки – 2 бібліотекаря: Завідуюча бібліотекою Ганіхіна Зінаїда Григорівна і бібліотекар Правосудова Ірина Костянтинівна.

Ганіхіна Зінаїда Григорівна працює в бібліотеці з 4 лютого 1975 року. Закінчила Харківський інститут культури.

Правосудова Ірина Костянтинівна в бібліотеку прийшла в листопаді 2008 року. Закінчила Костромське культурно-освітнє училище. Бібліотечний стаж понад 30 років.

Настають зміни. Змінюється напрямок роботи бібліотеки, змінюються вимоги до роботи. Але ми впораємося з усіма завданнями, поставленими перед нами.

DSC_0069 IMG_2761

IMG_4627 IMG_4635

IMG_4658 IMG_4740