МММК

Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

(0629) 22-12-61 (директор коледжу)
(0629) 22-24-79 (приймальна комісія)
(0629) 22-23-85 (відповідальний секретар)
(0629) 22-31-04 (диспетчерська)
87505, м.Маріуполь
вул. Я.Гугеля, 10

Енергетичне відділення

ДудникАС
Завідувач енергетичного відділення
Дудник Андрій Станіславович

 

Освіта: Приазовський державний технічний університет, кафедра “Електропостачання промислових підприємств”

На посаді завідувача енергетичного відділення працює з вересня 2014 року.

Контакти: робочий телефон – (0629) 22-23-80

А.С. Дудник               Енергетичне відділення (МММК ПДТУ)

Цікаве на 

Ролик “Уявіть, що б було з планетою без електроенергії

Ролик “Спеціалісти майбутнього – електроенергетика

Ролик “Зберігай тепло

Ролик “Спеціалісти майбутнього – теплотехніка і теплоенергетика”

Канал “Поради електрика

Канал “Замітки електрика

Ролик “Учбове відео по теплоенергетиці

 

До складу енергетичного відділення входять дві комісії – одна випускаюча циклова комісія і одна предметна комісія.

Циклова комісія енергетичних дисциплін готовить спеціалістів за наступними напрямками:

-5.05070107 “Монтаж і експлуатація засобів автоматики електричних систем” (141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»)

-5.05060104 Експлуатація теплотехнічного і теплотехнологічного устаткування і систем теплопостачання (0506 “Енергетика та енергетичне машинобудування”)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 Склад комісій енергетичного відділення:

1) Комісія енергетичних дисциплін:

Максименко Ольга Григорівна – голова циклової комісії

Пасічник Олена Володимирівна – заступник голови

Логвиненко Валентина Леонидівна

Мартиненко Олена Євгенівна

Табала Наталя Генадіївна

Гудим Катерина Ігорівна

Поліщук Віра Миколаївна

Поплавська Любов Анатоліївна

Шитик Тетяна Петрівна

Чучина Наталя Вікторівна

Кондратов Володимир Валерійович – завідувач лабораторій

Дудник Андрій Станіславович – завідувач відділення

 

2) Комісія філологічних дисциплін:

Калугіна Лиля Павлівна – голова циклової комісії

Маркіна Ірина Анатоліївна – заступник голови

Альохіна Ірина Володимирівна

Бондарчук Ольга Миколаївна

Гребініченко Наталя Вікторівна

Клименко Олена Геннадіївна

Пилипенко Катерина Анатоліївна

Стремоухова Людмила Борисівна